O firmie

Jesteśmy firmą z ponad 20 letnim doświadczeniem w branży gazowniczej. Specjalizujemy się w wykonywaniu instalacji grzewczych i wodnych oraz w montażu i serwisie urządzeń grzewczych.

20 lat doświadczenia w branży

Wykwalifikowany personel

Profesjonalna obsługa serwisowa - gwarancyjna i pogwarancyjna

Szeroki wybór urządzeń grzewczych

PHU INSTAL

Działamy nieprzerwanie od ponad 20 lat na rynku!

Nasza firma zajmuje się instalacjami gazowymi i wodnymi, czyli mówiąc w skrócie, wszystkim co związane z wodą, gazem ziemnym oraz LPG. Konsorcjum do którego należymy, specjalizuje się serwisem gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym takich marek jak: TERMET, FONDITAL, EUROTERM, THERMAGEN. Montujemy oraz proponujemy naszym klientom w ofercie kotły takich firm jak: VIESSMANN, JUNKERS, DE DIETRICH, BERETTA.

Organizujemy szkolenia w zakresie uprawnień energetycznych S.E.P jak i szkoleniami dla monterów kotłów, czy przyszłych instalatorów. W naszej ofercie również posiadamy całą game urządzeń grzewczych, kominów do systemów turbo, systemów kondensacyjnych jak i kotłów grawitacyjnych. Mamy ponad 20 letnią praktykę i doświadczenie.

Skontaktuj się z nami! Doradzimy, zaprojektujemy i zrobimy kosztorys Twojej kotłowni czy mieszkania w zakresie ogrzewania oraz instalacji gazowej. Tworzymy ciepło na najwyższym poziomie jak i w standardach jakie obowiazują. W naszej ofercie znajdziesz również systemy solarne, jak i pompy ciepła powietrze-powietrze.